Dnes opět recenze na jeden z rumů od Dictador a tentokrát je to Dictador Aurum. Už jsem tady recenzoval nějaké rumy od této značky.

Připomenout si je můžete tady:

Osobně mám rád rumy od této značky a tak jsem se na tuhle recenzi těšil.

Rum Dictador Aurum jsem získal přímo od Dictador

Rum Dictador Aurum k recenzi věnoval brand manager pro Českou republiku pan Tomáš Chudomel, díky.

Sledovat ho můžete na Instagramu @tomas_chudomel a rovnou k tomu můžete dát follow i samotnému Dictadoru (@the_dictador) a Dictadoru pro CZ (@dictador_cz).

Navštívit můžete i oficiální web společnosti www.dictador.com kde se můžete dočíst i o připravovaných novinkách typu Dictador Orlinski 5 Decades a ty lahve jsou opravdu peckový!

Více informací naleznete na jejich webu a Instagramu.

Vše o Dictador

Dictador je dynamická, moderní a luxusní lifestylová značka, která ztělesňuje dědictví a provincii s více než 100letou historií výroby lihovin, která nabízí bezkonkurenční, cenami ověnčenou nabídku ultra prémiových kolumbijských stařených lihovin, kávy a dominikánských doutníků náročné celosvětové klientele.

Společnost Dictador slaví více než 100 let výroby v Destilería Colombiana v kolumbijské Cartageně, která se může pochlubit tropickým klimatem poskytujícím ultra-kvalitní cukrovou třtinu. Právě tato magická rovnováha počasí a země umožňuje Dictadoru vyrábět výjimečnou řadu kvalitních rumů a ginů; oslavující typického kolumbijského ducha.

Značka Dictador se poslední dobou snaží odlišit od ostatních značek a to spoluprací s různými umělci. Vyrábí i limitované a umělecké edice. Za mě rozhodně značka, která stojí za povšimnutí a myslím si, že o ní ještě hodně uslyšíme. Však se podívejte sami na ty nádherné kousky.

Za mě naprosto parádní kousky a to ty nejhezčí teprve čekají na uveřejnění. Ale pojďme už na recenzi 🙂

Recenze Dictador Aurum

Dictador Aurum je blend rumů, které jsou 25 až 35 let staré a zrály v sudech po bourbonu a následně v sudech po sherry. Vytvořen byl jako pocta dlouhotrvající rodinné tradici a jde o hluboce elegantní, sofistikovaný rum.

Dictador Aurum se vyrábí kvašením jedinečného panenského medu z cukrové třtiny, destilovaného v antickém měděném destilačním přístroji, poté zraje v nejkvalitnějších sudech.

Značka Dictador si zakládá mj. i na skvělém vzhledu všech lahví a nezapomíná ani na detaily a informace viz. galerie níže.

Barva

Barva rumu je mahagonově hnědá. Rum je ve skleničce opravdu hodně tmavý.

Vůně

Jak jsem psal v úvodu, tak rumy od Dictadoru mám hodně rád a tak jsem se nemohl dočkat, jaký bude Dictador Aurum. Ve skleničce voní skvěle. Bohatá vůně po medu, kávě a čokoládě, kterou doplňuje vůně dřeva a po chvíli i trocha karamelu.

Voní fakt parádně, jako 12y a 20y.

Chuť

Po napití cítím čokoládu a kávu s kořením. Pocit v ústech přetrvává opravdu dlouho a je cítit i sladký nugát a med. Opravdu mi moc chutná.

Koupit Dictador Aurum

Dictador Aurum + Dictador 12y ZDARMA

Tuhle recenzi jsem záměrně psal dnes, protože aktuálně na několika českých eshopech probíhá akce, kde mají Dictador Aurum a k němu Dictador 12y ZDARMA!

Kde jej tedy můžete zakoupit v této super slevě?

Bestdrink.cz

Hodnocení Dictador Aurum

Hodnocení rumu Dictador Aurum podle aplikace Rum-X

Závěrečný přehled

Výrobce: Dictador
Značka: Aurum
Druh alkoholu: Rum
Obsah alkoholu: 40%
Země původu: Kolumbie
Typ: Rum
EAN: 5902670847174

5/5

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *