Už se to blíží. Tento rok se Rumový Festival uskuteční už 18.6.2022 v Táboře. V tomto článku Vám představím program a více informací o tomto rumovém festivalu.

rumový festival

Jak vznikl nápad na Rumový festival?

Informace poskytly přímo zakladatelky Rumového festivalu Gabriela Sokolová Loskotová a Magda Martinková.

Nejen mužům chutná rum. Své místo si našly rumy i u křehkého pohlaví. S kamarádkou máme rády rum a rády si pořádáme samy pro sebe tzv. cesty po Karibiku. Baví nás celá atmosféra, degustace a příběhy, které třtinové rumy doprovází. Jednoho dne kamarádku Magdu napadlo, že bychom mohly takovou hezkou akci uspořádat i pro lidi v Táboře a jeho okolí.

A tak jsem začaly zjišťovat a absolvovaly svůj první Rumfest (loni v září), abychom okoukly, jak to funguje. No a od té chvíle pracujeme na našem Rumovém festivalu, kde bychom rády aby se setkaly na jednom místě milovníci, obdivovatelé, znalci i rumoví odborníci. Akce se bude konat již 18. 6. v Táboře na Sokolské plovárně od 13-21h.

Naše pozvání přijali přední zástupci rumů jako je Fenix drinks, Rumako, Palírna U Zeleného stromu, Eminente, Dios trading, Stock Plzeň Božkov.

Těšit se můžete na semináře Samera Selbaka, Viktora Gleicha, Jana Martiníka a Pavla Weisse. Skvělou letní atmosféru na Jordánské pláži doplní tančírny v Latino rytmu, koktejly, doutníky, skvělé tématické jídlo z food trucků, třeba od šéfkuchaře Radka Příhonského a sladkou tečku zajistí táborský BonBon se speciálními rumovými pralinkami.

rumový festival

Místo konání

Rumový festival se uskuteční 18.6.2022 v Táboře a to konkrétně na Sokolská plovárně.

Vstupenky na Rumový Festival

Vstupenky na Rumový festival si můžete zakoupit na webu www.festival-vina.cz za krásných 350kč.

Více informací o akci naleznete na webu www.rumovyfestival.cz

Já osobně jedu, tak se třeba s někým z Vás uvidím 🙂

5/5

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *